Piyade Mahallesi 1857 Cadde No:10-A A2 Blok (Kayalar Tower) Daire No 48 Etimesgut Ankara0(312) 502 56 57Atatürk Mahallesi Güner Sokak Teknik Yapı Metropark Sitesi B1 Blok Daire No 8 Küçükçekmece İstanbul0(530) 904 07 92

Hizmetlerimiz

Yaşam Alanlarınıza Şıklık Katın

Dekorasyon

Dekorasyon, inşa ettiğimiz bina türü yapıların iç ve dış mekânlarını süsleme sanatıdır. Huzur bulacağımız bir ortam oluştururken obje ve tasarım ürünleri ile yaptığımız süsleme işine dekorasyon denmektedir. Gürsanç Mimarlık bu konu da size huzur bulacağınız bir ortam yaratmak için yanınızda.

Kentsel Tasarım

Kentsel Tasarım, gelişen dünyada yok olmaya yüz tutmuş ya da yok olmuş yerel ve özgün değerleri korumak için bir araçtır. Kentsel tasarımlar sadece binaları, konutları değil yapıların aralarında ki sokaklar, mekanlar ,veya parklar ile arasında ki ilişkiyi kurmaktadır. Gürsanç Mimarlık ile kentsel mekânda fiziksel, sosyo-kültürel ve sosyo-ekonomik bağlamlarda çok boyutlu, kentsel detay irdeleme ve çözümlemelerini içeren ayrıntılı bir düzenleme yöntemi sunuyoruz.

Mimari Danışmanlık

Mimari Danışmanlık inşa edilecek ya da yenilenecek bir yapının işverenin tarifi – istekleri üzerine sözleşme içeriğine bağlı olarak mimar tarafından tasarımı, teknik çizimi ve resmi işlerinin yürütülmesine denir. Gürsanç Mimarlık işlerinizin daha hızlı yürümesine yardımcı olur.

Projelendirme

İnşa edilecek yapının tüm planları, dış cephe görünüşü, yapı kitlelerinin birbirlerine oranları, iç mekânların ayrım ve düzenleri ve evin mimari açıdan tüm detaylarının görünebildiği çizim projelerine denir. Gürsanç Mimarlık proje çiziminiz de yardımcınız olsun.

Restorasyon

Restorasyon, bir mimari eserin, bir tablo veya bir heykel gibi herhangi bir sanat eserinin zamanla veya başka bir nedenle zarar görmüş, bozulmuş kısımlarını, o eserin sanat değerine ve eski şekline zarar vermeden sanat bakımından tamir ve rehabilite edilmesidir. Gürsanç Mimarlık aslını bozmadan uzman bir şekilde onarıyoruz.

Tadilat

Tadilat Yapının ya da yapıya bağlı bir bağımsız bölümün cins ya da projesinde yapılması planlanan işlem için hazırlanması gereken projeye tadilat denir. Gürsanç Mimarlıktan destek almanız sizin için daha sağlıklı olacaktır.

Uygulama

Uygulama Yapılan tüm mimarlık, mühendislik proje çalışmalarının amacı; inşası istenilen yapının, düşünüldüğü gibi olmasını sağlamaktır. Bu nedenle de yapılacak uygulamaların tüm ayrıntı ve detayların gösterileceği bir proje çizilir, çizilen bu projeye uygulama denir.

Çevre Düzenleme

İyi bilmemiz gereken şey, ihtiyaçları ve tecrübeleri bir araya getirerek biz kullanıcıların hayal, gerçek, engel ve fonksiyon kuramlarını iyi tartmamız olacaktır. Bu nedenle hayal ve ihtiyaçlarımızı satın alırken, çok ciddi bir seçim yapmak zorundayız. Çünkü peyzaj dediğimiz kavram yaşamımızın en değerli anlarını ve psikolojik hayallerimizin bir ürünüdür. İçinizdeki yansımayı, Gürsanç Mimarlık ile ortaya çıkartın.

WhatsApp chat